1. Anasayfa
 2. Muhabbet Kuşu

Rainbow Muhabbet Kuşları – Rainbow Muhabbet Kuşu Fiyatları

Rainbow Muhabbet Kuşları – Rainbow Muhabbet Kuşu Fiyatları
0

Muhabbet kuşları içinde cinslerini en kolay şekilde belli eden rainbow muhabbet kuşu yüzlerinin sarı renkte olması ile bilinir.

Rainbow muhabbet kuşlarının kanat uçları ise gri renktedir. Son aşama sempatik, neşeli olan Rainbow muhabbet kuşları, evindeki her insana hareketleriyle keyif katan bir yapıya haizdir.

Rengârenk görseli bu muhabbet kuşuna bir gökkuşağı izlenimi kazandırır. Bu bakımdan onu kafes içinde seyretmek herkesi sevindirir. Sıcak ve etken olan Rainbow, daima için sahibine karşı daha enerjik davranışlar sunar.

muhabbet kuşu Rainbow

Muhabbet kuşları içinde renkleri fazlaca belirgin ve en renkli olan kuş rainbow muhabbet kuşudur. Bu kuşlar oldukça sempatik, cana yakındır.

Sahibi ile iyi bir bağ kurduğunda sahibinin onu eğitmesi son aşama kolay olacaktır.

Rengârenk görseli onu fazlaca daha sempatik bir canlı haline getirir. Bu bakımdan muhabbet kuşu rainbow en fazlaca beslenen muhabbet kuşudur.

Rainbow muhabbet kuşu Özellikleri

Muhabbet kuşlarının tamamında olduğu şeklinde rainbow muhabbet kuşunda da ötekiler ile benzer özellikler vardır. Sadece her biri birbiri ile benzerdir.

Rainbow muhabbet kuşu öteki muhabbet kuşları şeklinde konuşmaya uygun olan kuşlardandır.

Rainbow muhabbet kuşunu yavru, adam olarak satın aldığınızda onu kısa bir süre içinde konuşturmanız mümkündür. Rainbowların yaşama süreleri 8 ile 10 yıl arasındadır. Doğal olarak bu sürede ona olan bakım, ilgi ve şefkat şeklinde davranışlar etkili olacaktır.

Rainbow muhabbet kuşu rengârenk tasarımları ile kafes içinde sempatik hareketler yaptığında ev içindeki herkesi sevindirir. Onları seyretmek her insana keyif yada sevinç katar. rainbow muhabbet kuşu özellikleri açısından yüzünün sarı olması ile daha belirgin bir özelliğe haizdir.

Jumbo muhabbet kuşlarının kanat desenleri tıpkı bir sanat eserini çağrıştırır. Bu bakımdan oldukça ilgi çekicidir. Davranışları ve sıcakkanlılığı ile oldukça sevimlidir. Vatanımızda en fazlaca tercih edilen muhabbet kuşlarından önde gelen Rainbowlar güzel görünüşü ile fazlaca daha çok ilgi görür.

Rainbow muhabbet kuşu Fiyat

Muhabbet kuşları içinde muhabbet kuşu beslemek isteyen kişilerin daha fazlaca tercih etmiş olduğu kuşların tutarları daima terfi etmiştir. Sadece üretimleri daha da artan kuşlar fiyat açısından indirim görür.

Rainbow muhabbet kuşları da bu anlamda daha çok üretime başlanılmış olan kuşlardır. Evlerinde muhabbet kuşu beslemek isteyen kişilerin tercih etmiş oldukları Rainbow muhabbet kuşu fiyat 50 lira ile 200 lira içinde değişiklik gösterir.

Rainbow muhabbet kuşu öteki kuşlardan oldukça farklıdır. Bu bakımdan bu kuşun üretimi için damızlık kuş gerekir. Vatanımızda geçmiş yıllarda 50 lira ile 200 lira içinde satışa sunulan Rainbow muhabbet kuşunun şu an için ise fiyatı birazcık terfi etmiştir.

Rainbowların öteki kuşlardan daha dikkat çekici olması açısından fazlaca daha sevilip tercih edilmektedir.

Rainbow muhabbet kuşu Fiyat 2021

Muhabbet kuşları evlerin gelmiş geçmiş en güzel canlılardır. Bu bakımdan kişiler evlatları için ya da tek başlarına kaldıklarında kendileri için muhabbet kuşu tercih ederler. Bu muhabbet kuşu bu anlamda değişik bir kuş görünümündedir. Renkleri cıvıl cıvıl, rengârenktir sadece birazcık softur.

Kafes içinde yapmış oldukları değişik hareketlerle kendilerini fazlaca sevdirirler. Yüzlerinin yalnızca sarı renkte olması bu kışları öteki kuşlardan direkt olarak ayırır.

Rainbow muhabbet kuşu fiyat 2021 araştırması yaptığımızda Rainbow muhabbet kuşlarının fiyatlarının 150₺ ile 450₺ içinde değişim gösterdiğini görmekteyiz.

Sizlerde evinizde fazlaca güzel, fazlaca hareketli yada fazlaca sempatik bir muhabbet kuşuna haiz olmak istiyorsanız Rainbow muhabbet kuşlarının tüm detaylarını inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_en
  Beğen
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum_
  Aşık Oldum!
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
muhabbet-kusu-ne-yer.jpg

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir